یک کلیک تا جهانی شدن…!

IFTM TOP RESA PARIS 2022

TOURISM EXPO JATA JAPAN 2022

با توجه برگزاری نمایشگاه‌های گردشگری و صنایع دستی فرانسه و ژاپن و حضور شرکت سرو بنیان ادبی و خانه خلاق و نوآوری «ب» به عنوان مجری انحصاری پاویون گردشگری و صنایع دستی ایران در این نمایشگاه‌ها، از شرکت‌های گردشگری و صنایع دستی جهت حضور فیزیکی و همچنین مجازی (به صورت QR Code) بر روی دیوار پاویون در راستای ارائه خدمات گردشگری و جذب گردشگر خارجی دعوت به عمل می‌آورد. شرکت‌های گردشگری و صنایع دستی می‌توانند با تولید محتوا و به روز کردن سایت خود، از طریق خدماتی که خانه خلاق «ب» به صورت QR Code بر روی دیوار پاویون در معرض دید عموم قرار می‌دهد اقدام به بازاریابی و جذب مخاطب نمایند.

همچنین کلیه شرکت‌های حاضر در نمایشگاه‌ها علاوه بر نمایش QR Code در دیوار پاویون، در دفترچه‌ای 6 زبانه (فارسی، انگلیسی، فرانسه، ژاپنی، آلمانی و چینی) در اختیار بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به گردشگری و صنایع دستی ایران قرار می‌گیرد.

هزینه‌ی دو تابلوی QR کد، برای حضور در دو نمایشگاه توکیو و پاریس، به همراه 50 هزار جلد دفترچه شش زبانه شامل QR کدها و توضیح مختصر شرکت شما، جهت ارائه به بازدیدکنندگان، 20 میلیون تومان می‌باشد. شرکت‌های خلاق و دانش بنیان شامل 20% تخفیف ویژه هستند.

مهلت ثبت نام: تا ۱۰ شهریور ماه
تلفن تماس: 09960823582

نام شرکت(ضروری)
نام متقاضی(ضروری)
حداکثر اندازه فایل: 1 MB.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *