خلاقانه زندگی کن!

خانه طراحی «ب» ذیل خانه خلاق ب، با مجموعه‌ای از طراحان زبده و به نام مرکزی‌ست برای ایجاد تحول در صنایع دستی، ما با طراحی‌های نوی با حفظ اصالت و ایجاد کاربرد در صنایع دستی، به تولیدکنندگان و صاحبان کسب وکار‌های این حوزه کمک می‌کنیم که در آن تولید خود را در مسیر بهتری به کار گیرند و با بهره‌گیری از طرح‌های مدرن، کاربردی و امروزی برای محصولات خود، سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

خانه طراحی “ب” ذيل خانه خلاق ب، با مجموعه اي از طراحان، مرکزي ست براي ايجاد تحول در صنايع دستي، این خانه با طراحي‌هاي نوين با حفظ اصالت و ايجاد کاربرد در صنايع دستي، به توليدکنندگان و صاحبان کسب و‌کارهاي اين حوزه کمک مي‌کند که در آن توليد خود را در مسير بهتري به کار گيرند و با بهره‌گيري از طرح‌هاي مدرن، کاربردي و امروزي براي محصولات خود، سهم بيشتري از بازار را به خود اختصاص دهند.

یکی از مهم‌ترین بخش تیم طراحی، نیاز‌سنجی است که کاملا منطبق بر شرایط زمان و مکان به بررسی و مطالعات ایده‌پردازی محصول می‌پردازد. در حقیقت بازویی که ایده‌پردازی را به مرحله فعلیت میرساند قسمت نیاز سنجی طراح محصول است که امکان اقبال و عدم اقبال مخاطبان به ایده را سنجش می‌کند.

هم‌چنین این خانه در تعامل با خانه صادرات، در تعاملی رفت‌و‌برگشتی در راستای پیدا کردن سلایق کشورهای مقصد صادراتی و طراحی صنایع دستی ایرانی با حفظ اصالت، برای آن‌هاست.